У Житомирі пройшов перший обласний кулінарний чемпіонат. ФОТО
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2016_09/IMG_5310.jpg)
19 Вересня 2016 • 12:37
Кіл-сть переглядів: 539
За результатами першого обласного чемпіонату з кулінарного мистецтва і сервісу «Battle Chefs 1.0» кухарі та офіціанти Житомирщини вибороли медалі і кубки голови Житомирської облдержадміністрації та голови міської ради.
У конкурсі свої сили випробували 51 учасник. Серед них – учнівська молодь, студенти та професіонали.
Нагадаємо, що офіційне відкриття чемпіонату відбулося за участю начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Вадима Калініна.
Систему профтехосвіти представили 11 закладів. Взяли участь в конкурсі також студенти Житомирського кооперативного коледжу бізнесу і права та представники із п’яти закладів ресторанного господарства. Всі вони змагалися в 17-ти номінаціях.
Заступник начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Ольга Липовецька вручила найвищу нагороду Віктору Бєляку за перемогу в номінації «Кращий шеф-кухар профі».