Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

У Житомирі провели урочисте спецпогашення поштової марки від Укрпошти «Переможного Нового року»

20 Грудня 2022 • 16:37

Кіл-сть переглядів: 137

Як повідомляє пресслужба АТ “Укрпошта”, офіційне введення в обіг та погашення штемпелем «Перший день» новорічної поштової марки «Переможного Нового року!» пройшло 19 грудня в Київському головпоштамті. В цей же день відбулося урочисте відкриття новорічних поштових резиденції Укрпошти в столиці та поштамтах обласних центрів.

 

У Житомирі урочисте спецпогашення новорічної поштової марки відбулося 19 грудня у відділенні поштового зв’язку Житомир-14.

 

Ескіз до новорічної поштової марки 2022 року було обрано шляхом народного голосування, авторкою якого стала одинадцятикласниця з Миколаєва Валерія Михайлова.

 

На марці «Переможного Нового року!» зображено дівчину і українського військового, яких розлучила велика війна: вона – на самоті зустрічає новорічні свята, він – на лінії зіткнення з ворогом. Продовження історії в сюжеті конверта «Перший день»: попри всі випробування – пара нарешті разом, вони зустрічають наступний Новий рік у вільній і мирній Україні.

 

Конкурсний ескіз було видозмінено з урахуванням побажань учасників народного голосування: на підвіконні запалені свічки – невід’ємний атрибут року, що минає, а поле бою вкрите снігом.

 

Тираж марок – 720 тис. прим. або 120 тис. аркушів. Номінальна вартість поштової марки – U (12 грн.). Поштовий випуск включає марковий аркуш, немаркований художній конверт «Переможного Нового року!» і художню картку «З Різдвом!» за ескізом Олександра Охапкіна, який у народному голосуванні посів 2-ге місце. Вартість набору – 88 грн.

 

Придбати поштовий випуск «Переможного Нового року!» можна, починаючи з 19 грудня у відділеннях Укрпошти по всій країні, а також в офіційному онлайн-магазині Укрпошти.

 

Нагадаємо, що Віталій Бунечко долучився до погашення марки «Зброя Перемоги» до Дня ЗСУ. 

Версія для друку