У Житомирі спортсмени з 14 регіонів змагаються на чемпіонаті України з панкратіону. ФОТО
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_03/DSC_0174.jpg)
25 Березня 2017 • 14:03
Кіл-сть переглядів: 401
Кадети та юніори з 14 областей беруть участь у чемпіонаті України з панкратіону, який цьогоріч проходить у Житомирі.
Урочисте відкриття змагань відбулося сьогодні, 25 березня, у спорткомплексі “Динамо”. Вітали учасників та бажали перемог представники влади, духовенства, громадських організацій.
Чемпіонат триватиме 2 дні – 25 і 26 березня.
Довідково:
Панкратіо́н (грец. pan «усе»; грец. kratos «сила, міць») — давньогрецьке бойове мистецтво та вид спорту, уперше включеного до програми Олімпійських ігор Давньої Греції в 648 році до нашої ери. Поєднує в собі елементи боротьби і кулачного бою.