Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

У Житомирі відбулася Підсумкова конференція за результатами реалізації проєкту «Спроможна громада для ведення бізнесу». ФОТО. ВІДЕО

22 Листопада 2023 • 15:45

Кіл-сть переглядів: 587

Сьогодні, 22 листопада, у місті Житомир відбулася Підсумкова конференція за результатами реалізації проєкту «Спроможна громада для ведення бізнесу». Цей проєкт реалізується в рамках програми «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», фінансується Європейським Союзом та Урядом Федеративної Республіки Німеччина. Реалізація проєкту відбувається у 4-х громадах Житомирської області: Радомишльська, Малинська, Коростишівська та Брусилівська територіальні громади.

 

На конференції були присутні заступниця директорки Департаменту агропромислового розвитку та економічної політики, начальниця управління Зовнішньо-економічної політики та підприємства у Житомирській ОВА Ірина Шпонарська, координаторка проєкту від Фонду розвитку підприємництва Марія Гусакова, в.о. директора Агенції регіонального розвитку Житомирської області Маргарита Сіранчук, представники селищних і міських рад згаданих територіальних громад, а також підприємці, які брали участь у проєкті

 

Учасники конференції обмінялися досвідом та враженнями від участі у проєкті. Ірина Шпонарська наголосила на необхідності розвитку проєктного менеджменту.

 

«Нам необхідно розширити вектор залучення фінансування для бізнесу. Нині перед нами відкриваються широкі можливості для співпраці з міжнародними донорами, готовими інвестувати в розвиток українського підприємництва. Підтримка міжнародних партнерів є важливою й надає нам досить багато можливостей на розвиток», – зазначила Ірина Шпонарська .

 

Також на заході презентували результати проєкту та бізнес-профілів 4-х територіальних громад (Радомишльська, Малинська, Коростишівська та Брусилівська), які взяли участь у пілотному проєкті.

 

«На сьогодні проведено 4-ри тренінги для працівників ОМС щодо розвитку локального бізнес-середовища та залучення інвестицій. У яких взяли участь 43 працівники ОМС. Також проведено 4-ри дводенні тренінги для підприємців у 4-х громадах-учасницях на тему використання реєстраторів розрахункових операцій (РРО) для ФОП відповідно до законодавчих змін. У тренінгах взяли участь 89 підприємців», – наголосила Маргарита Сіранчук.

 

Організатори конференції провели плідний діалог між громадами, представниками бізнесу та громадським сектором, що допомогло визначити актуальні пріоритети підтримки бізнесу в Житомирській області.

 

 

Версія для друку