У Житомирі відзначили 120-річчя від дня народження Віктора Косенка
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2016_12/DSC_0001.jpg)
01 Грудня 2016 • 09:50
Кіл-сть переглядів: 691
Вчора, 30 листопада, у приміщенні музичного училища пройшла Всеукраїнська наукова конференція «Творча постать В. С. Косенка крізь призму сучасного музикознавства», де розглядали студентські та наукові розвідки про життя і творчість митця.
За підтримки Житомирської обласної філармонії ім. С. Т. Ріхтера ввечерівідбувся святковий концерт за участю лауреатів міжнародних конкурсів піаніста-віртуоза Артура Нікуліна та відомої української скрипальки Лідії Футорської, композиторів-лауреатів премії ім. В. С. Косенка, зокрема, Г. Сасько та Л. Юріної, студентського симфонічного та камерного оркестрів училища, солістів-викладачів училища, тріо «Амабіле», симфонічного оркестру Хмельницької обласної філармонії.
Довідково:
Цього року з 24-го листопада в Україні проходять заходи до 120-річчя з дня народження Віктора Косенка.
У Житомирі композитор провів десять років свого життя. Житомирське музичне училище ім. В. С. Косенка Житомирської обласної ради – єдиний навчальний заклад в Україні, що з гордістю носить ім’я композитора.