У Житомирі відзначили освітян області. ФОТО
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2016_11/IMG_4411.jpg)
02 Листопада 2016 • 14:45
Кіл-сть переглядів: 1 036
Сьогодні, 2 листопада, у Житомирському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відзначили лауреатів та учасників Восьмого Міжнародного форуму-презентації «Інноватика в сучасній освіті».
Міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті» – найбільший представницький в Україні професійний форум освітніх, наукових і науково-технічних інновацій, який з 2009 року представляє досягнення національних і закордонних навчальних закладів; експозиції виробників і постачальників навчального обладнання та технічних засобів, інноваційних програм і рішень для освіти; науково-практичні конференції, семінари, презентації з актуальних проблем сучасного розвитку освіти.
Житомирщину на форумі представляли Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти,науково-методичний центр управління освіти Житомирської міської ради та 29 закладів міста і області, які отримали дипломи учасників та занесені до міжнародного каталогу навчальних закладів «Інноватика в сучасній освіті».
«Ми повинні змінювати та модернізувати освіту. Найголовніше те, що Житомирська область бере участь у цьому процесі», – зазначив начальник управління освіти та науки Житомирської облдержадміністрації Вадим Калінін.
Також відзнаку отримав і Вадим Калінін за інноваційну книгу, якій немає аналогів в Україні – «Організація і проведення мовних таборів як одна з умов успішного оволодіння іноземною мовою».