У Житомирі вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні. ФОТО
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_02/DSC_1343.jpg)
20 Лютого 2017 • 17:44
Кіл-сть переглядів: 637
У Житомирі представники влади та громадськості сьогодні, 20 лютого, вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні біля стелли на майдані ім. С. П. Корольова.
Захід розпочався композицією «Воїни світла» та молебнем за загиблих у боротьбі за європейське майбутнє України під час Революції Гідності.
Присутні спільно виконали Гімн України та поставили запалені лампадки до стелли Героям Небесної Сотні. Їх імена назавжди залишаться у пам’яті кожного українця.
Небесна Сотня. На сторожi гiдностi!