У Житомирі змагаються обласні організації профспілок
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_05/IMG_0895.jpg)
18 Грудня 2015 • 10:52
Кіл-сть переглядів: 827
У Житомирі сьогодні, 18 грудня, відбулося урочисте відкриття фінальних змагань VIII обласної Спартакіади 2015 року серед збірних команд обласних організацій галузевих профспілок.
Протягом дня кращі спортсмени галузей виборюватимуть перемоги з армрестлінгу, гирьового спорту, тенісу настільного, шашок та швидких шахів.
У змаганнях беруть участь команди обласних організацій профспілок працівників культури, охорони здоров’я, освіти, житлово-комунального господарства, державних установ, ПАТ «Житомиргаз», УДППЗ «Укрпошта».
Начальник управління сім’ї, молоді та спорту Світлана Гресь привітала учасників з початком змагань та зазначила: «Поряд зі своїми професіями ви можете показати себе також і у спорті. Бажаю вам удачі і перемог! Нехай у вашій роботі та у житті в цілому все у вас складається якнайкраще!».