Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

У Житомирській ОВА відбулася нарада щодо стану мобілізаційної роботи в громадах області

02 Квітня 2024 • 17:11

Кіл-сть переглядів: 889

Сьогодні, 02 квітня, під головуванням начальника Житомирської ОВА Віталія Бунечка відбулася нарада щодо стану мобілізаційної роботи в громадах Житомирської області.

 

Участь у нараді взяли заступник начальника ОВА з питань взаємодії з правоохоронними органами Олександр Федько, представники центрів комплектації та соціальної підтримки з усіх куточків області, керівники громад, Національна поліція та Військова служба правопорядку.

«Україна бореться проти російської агресії десять років і вже третій рік відбиває повномасштабне вторгнення окупантів. Багато наших хлопців та дівчат стоять на захисті країни з перших днів вторгнення та фактично безперервно перебувають на фронті. Вони – Герої, але, навіть Героям потрібен відпочинок. Саме тому поповнення лав Збройних сил України є одним з першочергових завдань та запорукою нашої Перемоги. », – наголосив начальник Житомирської ОВА.

Учасники заходу обговорили питання взаємодії, посилення інформування жителів громад про мобілізацію та навчання громадян.

 

Було відзначено, що більшість громад Житомирщини відповідально підходять до мобілізаційної роботи. Також відбулося обговорення з керівниками населених пунктів причин, які тимчасово перешкоджали виконанню завдань військового командування з поповнення лав Збройних сил України, та були розглянуті шляхи їх вирішення.

«Ми не можемо допустити, щоб ворог знову стояв у нас на порозі та нищив все на своєму шляху. Мобілізація, підкріплена належною підготовкою воїнів — це запорука майбутнього України. Ми докладаємо максимальних зусиль, щоб наші захисники мали можливість виходити на ротацію та відпочинок», – зазначив Віталій Бунечко.

 

 

 

Версія для друку