У Житомирській ОВА відбулося засідання Координаційного центру з розвитку сімейного виховання та догляду дітей
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/DSC_4434-1024x683.jpg)
05 Грудня 2023 • 17:16
Кіл-сть переглядів: 332
Сьогодні, 05 листопада, відбулося засідання Координаційного центру з розвитку сімейного виховання та догляду дітей, до якого долучилися представники профільних структурних підрозділів Житомирської обласної військової адміністрації.
На нараді обговорили проєкт Стратегії забезпечення прав кожної дитини в Україні та зростання в сімейному оточенні. В межах засідання було узгоджено ряд організаційних питань, щодо створення та діяльності Ради регіонів Координаційного центру, який відповідатиме за координацію реалізації реформи кращого догляду дітей на регіональному рівні.
Учасники засідання планують надати пропозиції до проєкту Стратегії. Завдання поставлені на нараді будуть опрацьовані відповідними структурними підрозділами.