У Житомирському державному університеті підвели підсумки днів науки
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2016_05/IMG_20160524_123059.jpg)
24 Травня 2016 • 12:02
Кіл-сть переглядів: 582
Сьогодні, 24 травня, в актовій залі університету в рамках Дня науки вшосте відзначили «Науковців року Житомирського державного університету ім. І. Франка».
В урочистостях взяли участь перший заступник голови обласної ради Володимир Ширма, заступник начальника управління освіти і науки ОДА Ольга Липовецька, ректор ЖДУ ім. І. Франка Петро Саух, проректор Поморської академії (с. Слупськ, Республіка Польща), викладачі та студенти університету, а також гості, які прийшли підтримати номінантів.
Від імені освітян області науковців університету привітала Ольга Липовецька. А також нагородила 11 науковців грамотами управління освіти і науки облдержадміністрації за активну участь у науково-дослідницькій роботі університету з нагоди Дня науки.
Загалом під час урочистостей було вручено 61 відзнаку.
Нагадаємо, що Президент України Петро Порошенко відзначив жителів області до Дня науки.