Учасникам круглого столу розповіли про напрямки допомоги в рамках реалізації проектів ЄС. ФОТО
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_07/DSC_0822.jpg)
19 Липня 2017 • 11:51
Кіл-сть переглядів: 606
Сучасний стан відносин між Європейським Союзом та Україною, важливість реалізації Угоди про асоціацію, пріоритетні напрямки допомоги, яку надає ЄС в рамках освітніх та культурних проектів обговорили учасники круглого столу з представниками владних структур Житомирщини.
Захід відбувся сьогодні, 19 липня, в рамках інформаційної кампанії «Будуймо Європу в Україні», які проводить Представництво ЄС у Житомирі та Бердичеві.
Участь у круглому столі взяв директор департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва ОДА Олексій Шатило.
«Ми вже маємо позитивний досвід співпраці із проектами грантової підтримки, які реалізуються Європейським Союзом. Так, в області діє проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», який дав можливість реалізувати понад 60 мікропроектів у громадах – вирішення соціальних, економічних проблем та зміцнення громадянської свідомості жителів області. Тому сподіваюсь, що ця зустріч відкриє нові шляхи і напрями співпраці для реалізації проектів на Житомирщині», – зазначив Олексій Шатило.
Радник з політичних питань Представництва ЄС в Україні Евеліна Шульц розповіла про те, як Європейський Союз допомагає Україні розвиватись. Зокрема, наразі активно реалізуються інформаційні, освітні та культурні проекти в регіонах України. А також анонсувала заходи, які відбудуться у Житомирі протягом 19-21 липня в рамках інформаційної кампанії Представництва ЄС.
Учасники круглого столу – представники виконавчої влади та місцевого самоврядування, бізнесу та громадських організації Житомирщини.
Нагадаємо, 18 липня у Житомирі пройшов семінар «Підтримка децентралізації в Україні: Зміцнення міжмуніципального співробітництва для кращого надання публічних послуг».
Довідково: Інформаційна кампанія «Будуймо Європу в Україні» – це серія інформаційно-просвітницьких заходів (вуличних акцій, виставок, семінарів, тренінгів, круглих столів). Мета кампанії – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.