Учасники велопробігу «Енергоатом» на Житомирщині
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2016_09/14317347_346164599048562_7560588919151057879_n.jpg)
16 Вересня 2016 • 07:35
Кіл-сть переглядів: 619
17 жовтня державне підприємство «НАЕК «Енергоатом» відзначатиме своє 20-річчя. З нагоди свята «Енергоатом» проводить велопробіг Україною, у якому беруть участь представники всіх діючих АЕС країни та дирекція компанії.
Учасники велопробігу з м. Нетішин Хмельницької області прибули до смт Першотравенськ, що у Баранівському районі, а звідти – у с. Дениші Житомирського району.
На своєму маршруті до Житомирської області колона велосипедистів розбивала зупинки неподалік природного заповідника «Голубі озера», у зеленому лісовому масиві зони відпочинку «Лісовичок» та проїжджала повз регіональний ландшафтний парк «Мальованка».
Під час велопробігу, у місцях зупинки та стоянки, учасники інформують громадськість регіону про стан безпеки атомної енергетики.
Довідково. Всього в України функціонує 4 АЕС: Запорізька, Рівненська, Хмельницька та Южно-Українська (Миколаївська обл.).