Учні з вадами слуху стали призерами Чемпіонату України з карате
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2016_11/pryzery-1024x768.jpg)
11 Листопада 2016 • 15:13
Кіл-сть переглядів: 561
У місті Дніпрі відбувся Чемпіонат України з карате серед дітей та юніорів з вадами слуху.
Троє учнів КНЗ «Житомирська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І – ІІІ ступенів № 2» Житомирської обласної ради взяли участь у змаганнях.
Учень 9 класу Якименко Олексій став Чемпіоном України у виді програми ката. Всі троє учасників – Якименко Олексій, Гайдученко Юрій та Ширмук Віталій посіли другі місця у своїх вікових та вагових категоріях у виді програми куміте.
Секція карате діє на базі школи-інтернату вже третій рік. Учні з вадами слуху тренуються і змагаються разом з чуючими однолітками, що сприяє їхній соціалізації та підвищенню самооцінки.