Учнів Житомира запрошують на конкурсний диктант з польської мови
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_02/5221_650x410.jpg)
16 Лютого 2017 • 13:26
Кіл-сть переглядів: 598
Житомирська обласна Спілка поляків України запрошує взяти участь у Міжнародному дні рідної мови, який відбудеться 18 лютого у Житомирі.
У рамках заходу планується проведення заходів:
- 12:00 – 12:45 – написання Х диктанту «Майстер польської орфографії» учнівською молоддю; (Житомирська обласна універсальна наукова бібліотека ім. О.Ольжича, Новий Бульвар, 4);
- 13:00 – 13:45 – конкурс з історії Польщі (Житомирська обласна універсальна наукова бібліотека ім. О.Ольжича, Новий Бульвар, 4);
- 14:00 – 16:00 – концерт до дня рідної мови за участю національних меншин Житомирщини (Житомирська обласна універсальна наукова бібліотека ім. О.Ольжича, Новий Бульвар, 4).
Переможці Х диктанту «Майстер польської орфографії» будуть нагороджені пам’ятними призами та літнім відпочинком у Польщі.
Для участі учнів шкіл міста та суботньо-недільних шкіл в написанні диктанту з польської мови необхідно подати заявку із зазначенням ім’я, прізвища, дати народження, номеру школи, класу, ім’я і прізвища вчителя, контактного телефону.
Заявки подаються до Житомирської обласної Спілки поляків України (Польський центр) за адресою м. Житомир, вул. Театральна, 17/20 каб.111. тел. 097-199-83-08.
У святковому концерті візьмуть участь вірменська, німецька, чеська та польська громади.
Довідково:
21 лютого представники всіх націй і народностей Світу відзначають Міжнародний день рідної мови. Метою Міжнародного дня рідної мови є сприяння мовній різноманітності Світу і стимулювання вивчення іноземних мов населенням різних країн. ЮНЕСКО виступило за зближення культур і їх активну взаємодію, зокрема, в мовних питаннях, оскільки саме мови вважаються важливим фактором розвитку духовної спадщини Планети.