Увага! 2-3 грудня очікується ускладнення погодних умов
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2016_12/snihopady.jpg)
01 Грудня 2016 • 08:04
Кіл-сть переглядів: 569
За інформацією Українського гідрометцентру протягом 2-3 грудня у зв’язку з переміщенням циклону з північного заходу на більшій частині території країни очікуються сильні опади у вигляді мокрого снігу, ожеледь, хуртовини та пориви вітру до 17-22 м/с. Приріст снігового покрову становитиме 15 – 20 см.
Саме тому управління цивільного захисту населення ОДА звертається до громадян з проханням бути вкрай обережними під час перебування на вулиці. Намагайтеся не ходити попід розлогими деревами, а також тримайтеся подалі від рекламних щитів та ліній електропередач, адже пориви вітру можуть спричинити їх пошкодження.
Шановні водії, зважайте на погодні умови, будьте максимально обережні на автошляхах та дотримуйтесь Правил дорожнього руху. По можливості утримуйтесь від поїздок приватним автотранспортом. Пам’ятайте, що при ожеледиці на дорожньому покритті збільшується гальмівний шлях, тому необхідно вибирати безпечний швидкісний режим та враховувати інтенсивність руху.