Увага! Останній день подання заяв на монетизацію частини невикористаних субсидій
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_06/9089-1100x619-1024x576.jpg)
30 Серпня 2017 • 15:34
Кіл-сть переглядів: 388
Субсидіанти, які вели енергоефективне домогосподарство, можуть отримати грошову винагороду за енергоефективність.
Для отримання коштів необхідно до 1 вересня подати заяву у місцеве управління соціального захисту населення.
Проект монетизації частини зекономлених субсидій передбачає грошову виплату енергоощадним родинам – еквівалент вартості зекономлених 150 кіловат електроенергії, якщо цей ресурс використовується для опалення, або 100 кубів газу.
Інформацію про наявність економії кожен отримувач субсидії може відслідковувати у своїй платіжці або шляхом звернення до постачальника газу чи електроенергії, якщо вони використовуються для опалення.
Для нарахування коштів субсидіант має самостійно відкрити рахунок у банку, через який проводяться виплати соціальних допомог та пенсій. На момент подачі заяви рахунок у банку повинен бути уже відкритим.
Додаткову інформацію можна отримати за телефоном «гарячої лінії»: (0412) 24-14-08.
Нагадаємо, 72,5 тисяч домогосподарств Житомирщини подали заяви на монетизацію зекономлених субсидій.