Увага! Попередження про небезпечне метеорологічне явище І рівня небезпечності у м. Житомир та Житомирській області
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/1784f780696735156e24cfae7c07687a_36470.webp)
02 Червня 2023 • 14:30
Кіл-сть переглядів: 538
Житомирський обласний центр з гідрометеорології повідомляє, що в другій половині дня з утримання до кінця доби 2 червня у м. Житомирі та Житомирській області очікується гроза, в окремих р-нах області шквал 15-18 м/с. (І рівень небезпечності – жовтий).
Житомирська ОВА закликає жителів області бути обережними!