В ефірі телеканалу «Житомир» Вадим Калінін
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2016_09/pryamiy-efir.jpg)
01 Вересня 2016 • 13:55
Кіл-сть переглядів: 490
Сьогодні, 1 вересня, у День знань на телеканалі «Житомир» у програмі «Гаряча лінія» говоритимуть про те, як пройшов перший навчальний день у школах області.
Як готувались навчальні заклади області до 1 вересня? Скільки шкіл відкрили двері у цей день та скільки дітей сіли за парти? Відповіді на ці та інші запитання дізнаєтесь у програмі «Гаряча лінія».
Гість програми начальник управління освіти та науки облдержадміністрації Вадим Калінін.
Початок о 18.00. Не пропустіть!