В область надійшла субвенція
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2016_04/gromady3.jpg)
26 Квітня 2016 • 06:29
Кіл-сть переглядів: 520
25 квітня 2016 з державного бюджету надійшла субвенція місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот у сумі 2 млн 977,2 тис. грн.