В області над відновленням електропостачання працює 3 бригади
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2016_10/derevo-na-provodah.jpg)
26 Жовтня 2016 • 07:17
Кіл-сть переглядів: 580
За інформацією управління цивільного захисту населення Житомирської облдержадміністрації 26 жовтня внаслідок ускладнення погодних умов без електропостачання залишились 11 населених пунктів області: у Малинському – 9, у Новоград-Волинському та Андрушівському – по 1.
Через сильні пориви вітру та спрацювання автоматики відключені 1 лінія 10 кВ, 2 лінії 10 кВ частково та 40 трансформаторних підстанцій.
Наразі у цих районах тривають відновлювальні роботи. На місці подій працює три бригади. Електропостачання планують відновити до 16.00 сьогодні, 26 жовтня.