В ОДА – підсумки Центру допомоги учасникам АТО за рік діяльності
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2016_03/57849569.jpg)
14 Березня 2016 • 15:21
Кіл-сть переглядів: 842
Завтра, 15 березня, об 11.00 у малій залі облдержадміністрації під керівництвом голови ОДА Сергія Машковського відбудеться розширена нарада щодо забезпечення шефської допомоги ЗСУ, виконання місцевих бюджетів, оптимізації витрат освітньої субвенції.
Серед основних питань – результати діяльності Центру допомоги учасникам АТО при облдержадміністрації за рік роботи, організація та фінансове забезпечення в області шефської допомоги Збройним Силам України.
Будуть підняті також питання про реалізацію заходів щодо наповнення місцевих бюджетів області, про якість надання шкільної освіти в сільській місцевості, оптимізацію витрат освітньої субвенції та забезпечення шкільними автобусами загальноосвітніх закладів області.