В Житомирі пройшов семінар-тренінг з ефективного консультування з питань імунізації
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2016_01/2016_01_14_002.jpg)
14 Січня 2016 • 12:13
Кіл-сть переглядів: 615
У Житомирі проходив дводенний семінар-тренінг з ефективного консультування з питань імунізації для представників педагогічних колективів з усіх районів області.
За словами обласного позаштатного спеціаліста зі спеціальності «Педіатрія» управління охорони здоров’я облдержадміністрації Оксани Лук’яненко, представники обласної команди тренерів з питань комунікацій у проведенні вакцинації, підготовлених в рамках участі Житомирщини в проекті ЮНІСЕФ, висвітили всі актуальні питання поліомієліту, якості вакцин та проведення додаткової вакцинації, які були озвучені учасниками семінару. Основний меседж даного заходу – ліків від поліомієліту в світі не існує, єдиний захист – щеплення.
Захід проводився управлінням охорони здоров’я облдержадміністрації за участі управління освіти і науки облдержадміністрації спільно з Представництвом дитячого фонду ООН (UNIСEF) в Україні.