Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

В Житомирській області триває робота з облаштування державного кордону, — Наталія Остапченко

17 Березня 2023 • 15:01

Кіл-сть переглядів: 164

Сьогодні, 17 березня, долучилася до онлайн-наради з питань облаштування державного кордону в межах області, а саме будівництво фортифікаційних споруд.

 

Від Житомирської обласної військової адміністрації до наради долучилися також заступник начальника ОВА з питань взаємодії з правоохоронними органами Олександр Федько та керівники профільних структурних підрозділів ОВА.

 

Днями Уряд ухвалив протокольне рішення щодо невідкладного будівництва військових інженерно-технічних фортифікаційних споруд для потреб оборони в окремих областях.

 

Міністерству оборони разом із Міністерством фінансів, Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури, Міністерством економіки, Генеральним штабом ЗСУ та відповідними ОВА було поставлено завдання невідкладно у встановленому порядку дано завдання забезпечити будівництво військових інженерно-технічних фортифікаційних споруд для потреб оборони в окремих областях, зокрема з використанням коштів за відповідною програмою Міноборони.

 

Відповідно до законодавчих актів України щодо забезпечення інженерно-технічного облаштування та утримання державного кордону, а також відповідно до норм земельного кодексу передбачено надання військовим частинам Держприкордонслужби в постійне користування земельних ділянок завширшки 30-50 метрів уздовж лінії державного кордону.

 

Саме такі земельні ділянки використовуються для будівництва та утримання інженерно-технічних та фортифікаційних споруд, огорож, прикордонних знаків та інших елементів прикордонної інфраструктури.

 

Версія для друку