В Житомирську область надійшли субвенції
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2016_02/1447667967_grosh.jpg)
22 Листопада 2016 • 06:51
Кіл-сть переглядів: 601
Вчора, 21 листопада, з державного бюджету надійшли субвенції місцевим бюджетам на:
– виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу – 8 млн 608 тис. грн;
– надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу у сумі 2 млн 586,6 тис. грн.