Вадим Калінін: Доручення керівництва виконане
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_04/IMG_2478-1024x768.jpg)
27 Вересня 2016 • 10:37
Кіл-сть переглядів: 961
За дорученням т.в.о. голови ОДА Ігоря Гундича сьогодні – 27 вересня – це останній день, коли підручники для 8 класів, наявні на складі у Житомирі, мали бути відправлені до районів.
Начальник управління освіти і науки Вадим Калінін резюмує: «Доручення керівництва виконане. На сьогоднішній день з 93 % підручників, які ми отримали від Міністерства освіти і науки України 90 % розвезено до навчальних закладів. 3 %, які залишилися, – це резерв області. Міністерством вже сформовано останню партію (близько 7 %), яка скоро надійде в управління».
Сьогодні на складі загрузили останню партію підручників 8 класу, які будуть доставлені до кількох районів області.
Також керівник управління освіти наголосив, що тримає на контролі доставку підручників безпосередньо до шкіл. Адже книги у школах мають бути не пізніше 1 жовтня.
Увага! Якщо вам відомо буде про факти неодержання школами до 01.10.2016 р. підручників для 8 класів, просимо інформувати про це управління інформдіяльності ОДА за тел. (0412)47-46-25, 47-46-20 або на e-mail: obl_info@ukr.net для оперативного реагування.
Нагадуємо, що начальник управління Вадим Калінін власноруч доставляв підручники до районів області.