Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Вакцинація на Житомирщині: медичні працівники лікарень Житомира отримали другу дозу щеплення від COVID-19. ВІДЕО

20 Травня 2021 • 16:57

Кіл-сть переглядів: 247

Сьогодні, 20 травня, медичних працівників КП «Лікарня № 1» Житомирської міської ради та КП «Лікарня №2 ім. В.П.Павлусенка» Житомирської міської ради повторно щеплено вакциною AstraZeneca-SKBio, виробленої SK Bioscience (Південна Корея).

 

Так, сьогодні ревакциновано 110 медиків. Загалом вакциною AstraZeneca-SKBio на Житомирщині станом на 20 травня вакциновано вже 10 200 осіб.

 

Друге щеплення отримав і перший вакцинований медик на Житомирщині — завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії КП «Лікарня №2 ім. В.П.Павлусенка» Василь Шутенко. Він розповів, що, як і у більшості його колег, сумнівів щодо ревакцинації у нього не було, адже на сьогодні щеплення — єдиний спосіб захистити себе від коронавірусної інфекції.

 

Також своєю думкою поділився і лікар-невролог КП «Лікарня №2 ім. В.П.Павлусенка» Олексій Безштанько. Він зазначив, що від першої дози вакцини мав незначні побічні ефекти, але запевнив, що краще виробити в собі імунітет, ніж перехворіти на COVID-19.

 

Детальніше дивіться у ВІДЕО нижче.

 

Нагадаємо, що 27 квітня Житомирщина отримала 10 800 доз вакцини AstraZeneca-SKBio, виробленої  SK Bioscience (Південна Корея), а станом на 20 травня в Житомирській області вакциновано вже 34 304 особи.

Версія для друку