Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Вакцинація від COVID-19 на Житомирщині стане доступною 7 днів на тиждень, — Наталія Остапченко

20 Липня 2021 • 14:21

Кіл-сть переглядів: 338

Сьогодні, 20 липня, відбулась онлайн-нарада з головами РДА та територіальних громад щодо стану проведення вакцинальної кампанії від коронавірусу COVID-19.

 

Участь у нараді взяли перша заступниця голови ОДА Наталія Остапченко, заступник голови ОДА з питань взаємодії з правоохоронними органами Олександр Федько, заступник голови ОДА Віктор Градівський, керівники профільних структурних підрозділів облдержадміністрації, голови РДА та територіальних громад.

 

Темою обговорення стало відкриття в Україні 5-го етапу вакцинації населення проти COVID-19, на якому щеплюватимуть усіх охочих віком від 18 років.

 

Наталія Остапченко закликала голів райдержадміністрацій та територіальних громад до забезпечення можливості безперебійного доступу населення до вакцинальних центрів.

 

«Наразі розпочато п’ятий етап вакцинації населення проти COVID-19. Це означає, що всі охочі віком від 18 років зможуть вакцинуватися від коронавірусної інфекції. Зараз ми маємо чотири вакцини: Coronavac, Comirnaty / Pfizer, Astrazeneca та нову – Moderna. Вони допоможуть нам захистити здоров’я громадян, проте потрібно аби вакцинація проходила 24/7 та було забезпечено безперебійний доступ до центрів вакцинації. Впевнена спільними зусиллями ми зможемо побороти коронавірус», – сказала Наталія Остапченко.

 

Головам РДА та територіальних громад було надано ряд рекомендацій та доручень щодо забезпечення доступу громадян до центрів вакцинації від COVID-19.

 

Нагадаємо, що від початку вакцинальної кампанії в Житомирській області щеплено 131 305 осіб.

 

Сьогодні, 20 липня, Житомирська область отримала перша партію вакцини Moderna.

 

Довідково. Повний перелік пунктів та центрів вакцинації проти COVID-19 (з адресами й телефонами) є на сайті vaccination.covid19.gov.ua.

 

Як повідомляє Департамент охорони здоров’я Житомирської ОДА, станом на сьогодні центри масової вакцинації працюють на Житомирщині за такими адресами:

 

Назва населеного пункту На базі якого приміщення організовано центр вакцинації населення Графік роботи центру у вихідні дні
м.Житомир КП “Центр первинної медичної допомоги” Житомирської міської ради на базі ЗОШ 6,

майдан Короленка, 7

08.30-19.00
   
м.Бердичів КНП «ЦПМСД» Бердичівської міської ради на базі НВК №4,

вул. Вінницька, 53

09.00-13.00
   
м.Новоград-Волинський КНП «ЦПМСД м.Новоград-Волинського» на базі АЗПСМ №6,

вул. Наталії Оржевської, 13

09.00-14.00
   
м.Овруч КНП «Овруцький центр первинної медико-санітарної допомоги» на базі Будинку культури,

вул. Тараса Шевченка, 46

09.00-13.00

Версія для друку