Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Велике будівництво на Житомирщині: на автодорозі М21 триває встановлення розумної системи зважування в русі

29 Жовтня 2021 • 15:18

Кіл-сть переглядів: 232

Тривають роботи з поточного середнього ремонту з влаштування елементів системи моніторингу за станом доріг та умовами руху на км 148+700 – км 149+500 автодороги М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський поблизу села Андріївка. Як повідомляє САД у Житомирській області, проводяться роботи з влаштування шарів дорожнього покриття.

 

Йдеться про розумну систему зважування в русі Weigh in motion (WIM) – це збирання інформації про дату та час проїзду транспортного засобу, його габаритні розміри, загальну масу та її розподіл по осях. Також фіксуються температура повітря та дорожнього покриття, смуга та напрямок руху, швидкість руху та державний номерний знак.

 

Нагадаємо, що протягом найближчого року планується обладнати майданчиками Weigh-in-Motion (зважування-в-русі) усі ключові маршрути України, які відновлюються у рамках програми Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво».

 

Такі пункти автоматичного зважування вже успішно працюють в Німеччині, Австрії, Італії та багатьох інших країнах.

 

Довідково. Основа роботи WiM – це майданчик для динамічного зважування. Саме через нього збирається уся основна інформація, яка потім передається в програмний центр обробки інформації.

 

За структурою, майданчик є своєрідним апаратним комплексом, який складається з датчиків, вбудованих у дорожнє покриття, камери для автоматичного розпізнавання номерних знаків, камер загального огляду та лазерних сканерів.

 

Майданчик захищений від можливих перенапруг, може працювати при температурі від -30°С до +40°С.

 

Система здатна зберігати інформацію про пересування більше ніж 10 000 автомобілів в одному напрямку вагою не менше 3,5 т.

 

У рамках Державної програми, в Житомирській області вже влаштовано комплекс поблизу села Сінгурі на км 191+500 – км 192+500 на а/д М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський.

Версія для друку