Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Велике будівництво на Житомирщині: на км 123 – 125 автодороги М-21 одночасно виконуються кілька видів робіт. ВІДЕО

12 Жовтня 2021 • 08:45

Кіл-сть переглядів: 627

У рамках поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський на ділянці км 96+879 – км 134+821 триває влаштування основи дороги з органо-мінеральної суміші та влаштування шару асфальтобетону.

 

Як повідомляє Служба автомобільних доріг у Житомирській області, роботи проводяться поблизу села Ягодинка Новоборівської селищної громади на км 123 – 125 автодороги.

 

Ремонт автошляху відбувається у рамках програми Президента «Велике будівництво» за методом холодного ресайклінгу.

 

Окрім влаштування багатошарового дорожнього покриття, будуть встановлені нові дорожні знаки, облаштовано зупинки громадського транспорту та тротуари.

 

Строк виконання робіт: до 31.12.2022 року.

 

Цьогоріч у рамках президентської програми продовжується відновлювання автошляху М-21, що з’єднує північну та південну частини області. Загальна протяжність на території Житомирщини – 224,5 кілометри. Зараз тут тривають роботи на 5-ти об’єктах «Великого Будівництва».

 

Нагадуємо, що за програмою Президента «Велике будівництво» проводяться роботи з капітального ремонту 13-ти кілометрів автомобільної дороги Н-03 Житомир – Чернівці від села Красносілка до села Кутище.

 

Довідково. Метод «холодний ресайклінг» дозволяє укріпити дорогу та забезпечити її меншу вразливість до навантажень. Завдяки холодній регенерації в рази знижується ризик появи колійності.

 

 

Версія для друку