Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Велике будівництво на Житомирщині: Робимо медицину доступною для кожного, – Віталій Бунечко на відкритті амбулаторії. ВІДЕО

21 Жовтня 2020 • 08:00

Кіл-сть переглядів: 618

20 жовтня під час робочої поїздки до Ємільчинського району голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко взяв участь у відкритті амбулаторії на 1-2 лікаря з житлом у с.Підлуби. 

Надзвичайно приємно сьогодні знаходитися в Ємільчинській громаді у Підлубах. Так і має виглядати сьогодні сільська медицина — з сучасною амбулаторією, новим службовим автомобілем та чудовим лікарем. Робимо медицину доступною для кожного. Наша головна мета — добудувати все, що розпочали”, — зазначив Віталій Бунечко.

Будівництво амбулаторії, розпочате ще у 2018 році, завершено в рамках реалізації у 2020 році Національної програми “Велике будівництво”, ініційованої Президентом України Володимиром Зеленським.

.

Проєктом було передбачено будівництво одноповерхової будівлі загальною площею 320,0 м квЖитлова зона (житлові кімнати, кухня їдальня, гардеробна, санвузли, душові). Зона для надання первинної медичної допомоги (кабінети лікарів, процедурна, кабінет щеплень, аптечний пункт, реєстратура).

.

За інформацією Департаменту регіонального розвитку Житомирської ОДА, загальна кошторисна вартість амбулаторії складає 8949,665 тис. грн, із них 8037,353 тис. грн – субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості, та 912,312 тис. грн – співфінансування з місцевого бюджету. 

.

Залишок станом на 01 січня 2020 року склав 4535,796 тис. грн, із них 3623,484 тис. грн – кошти субвенції та 912,312 тис. грн – співфінансування з місцевого бюджету. 

.

Касові видатки у 2020 році станом на 19 жовтня становлять 1612,322 тис. грн. субвенції. Кошти місцевого співфінансування виділені в повному обсязі та будуть терміново освоєні разом із невикористаними коштами Субвенції. 

.

У зв’язку з технічною помилкою при розробленні проєкту будівництва в частині місцезнаходження (адреси) об’єкту замовником було отримано нові містобудівні умови та обмеження і технічні умови для виправлення помилки шляхом коригування проєктної документації. У зв’язку з цим та отриманням нової експертизи було скреговано загальну кошторисну вартість будівництва (зменшено на 173,450 тис. грн). На Мінрегіон було подано відповідне клопотання щодо внесення змін до наказу, вже отримано погодження. 

.

У зв’язку зі зміною технічних умов та коригуванням загальної кошторисної вартості 15 липня 2020 року було оголошено нові тендерні торги, які завершились 14 серпня. З ТОВ «АРТХАУС» укладено новий договір підряду.

.

Наразі усі будівельні роботи по об’єкту завершені, включаючи внутрішнє та зовнішнє опорядження, облаштування інженерних мереж та благоустрій території. Амбулаторію оснащено меблями та медичним обладнанням.

.

До ДАБІ подано відповідну документацію для оформлення сертифікату про готовність амбулаторії та введення її в експлуатацію.

.

Нагадаємо, що увійшли в активну стадію будівництво нової амбулаторії у селі Сінгури та роботи з реконструкції приймального відділення в КНП «ЦРЛ».

.

Довідково. За Програмою «Велике будівництво» у Житомирській області передбачено виконання 107 об’єктів: ремонт/реконструкція 7 приймальних відділень лікарень, будівництво 24 амбулаторій, 11 шкіл, 6 садочків, 6 стадіонів/об’єктів спорту, а також капітальний ремонт 53 об’єктів дорожнього господарства. 

.

Версія для друку