Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Велике будівництво на Житомирщині: триває капітальний ремонт автодороги Н-03 Житомир – Чернівці

12 Травня 2021 • 12:47

Кіл-сть переглядів: 641

У рамках Програми Президента «Велике будівництво» на 6-ти ділянках автодороги Н-03 Житомир – Чернівці у Житомирській області тривають роботи з капітального ремонту та реконструкції дорожнього покриття.

 

Як повідомляє САД у Житомирській області, від км 52 до км 96 буде проведено реконструкцію та капітальний ремонт з поширенням проїжджої частини, в тому числі реконструкцію шляхопроводу та будівництво мосту через річку Ібр.

 

Роботи тривають за містом Чуднів і до кордону з Хмельницькою областю. Загальна протяжність – більше 30-ти кілометрів.

 

Крім того, триває, розпочате в минулому році, зведення наземного шляхопроводу над залізничними коліями неподалік міста Чуднів на км 57 + 058 автодороги Н-03 Житомир – Чернівці.

 

Зверніть увагу! У зв’язку з реконструкцією ділянки автомобільної дороги Н-03 Житомир – Чернівці км 58+000 – 62+200 та будівництва двох штучних споруд на км 57+058 та 59+573 рух транспорту буде здійснюватися лише по схемі об’їзду.

 

САД у Житомирській області закликає не наражати себе на небезпеку – рух через село Кілки буде тимчасово закритий, у місцях проведення ремонту буде проводитися влаштування насипів нового земляного полотна.

 

Затверджена схема дорожнього руху передбачає рух через населені пункти: Вільшанка, Карпівці, Троща.

 

Якщо ви рухаєтеся з боку Хмельницького у напрямку Житомира, то в смт Любар повертайте на дорогу Н-02 у напрямку Білої Церкви (там розміщені інформаційне пано). В районі села Краснопіль повертайте наліво та рухайтеся на північ через Трощу, Карпівці, Вільшанку.

 

Якщо їдете з Житомира на Вільшанку – поверніть на виїзді з Чуднова. Або ж одразу їдьте з Житомира дорогою М-21 у напрямку Бердичева та повертайте в бік Хмельницького на дорогу Р-31.

 

У рамках співпраці Укравтодору та Waze забезпечується оперативне інформування водіїв щодо перекриття руху та маршруту об’їзду: https://bit.ly/3bHNAY1

 

Про відновлення руху буде повідомлено додатково.

 

Нагадаємо, що у 2021 році продовжиться ремонт ключового об’єкту Великого будівництва у Житомирській області – автодороги М-21.

 

Також розпочато капітальний ремонт автодороги, що сполучатиме Оліївську та Житомирську громади.

 

Стежити за ремонтом доріг за президентською програмою «Велике будівництво» можна цілодобово та з будь-якої географічної точки. Укравтодор веде у відкритому доступі інтерактивну карту дорожніх робіт.

 

Версія для друку