Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Велике будівництво на Житомирщині: триває капітальний ремонт автомобільної дороги Н-03 Житомир – Чернівці

14 Грудня 2021 • 17:10

Кіл-сть переглядів: 1 010

У рамках програми Президента «Велике будівництво» цьогоріч здійснюється капітальний ремонт автомобільної дороги Н-03 Житомир – Чернівці. Наразі роботи проводяться на ділянці поблизу населених пунктів Іванківці та Демківці й до кордону з Хмельниччиною, км 91+000 – 96+237.

 

Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Житомирській області.

 

Розпочато влаштування металевого бар’єрного огородження. Воно служить для запобігання з’їзду транспортних засобів із земляного полотна дороги, частини мостів, шляхопроводів, естакад, зіткнення з зустрічними транспортними засобами, наїздів на масивні предмети та споруди, які розташовані в місці відводу дороги.

 

На ділянці ремонту вже завершено влаштування всіх шарів дорожнього одягу. Нанесено горизонтальну розмітку.

 

За інформацією САД, за останні роки шлях Н-03 Житомир – Чернівці на території Житомирщини був відремонтований від обласного центру до міста Чуднів.

 

У цьому році приступили до відновлення та якісного поліпшення решти протяжності шляху в межах області.

 

Нагадаємо, що протягом найближчого року планується обладнати майданчиками Weigh-in-Motion (зважування-в-русі) усі ключові маршрути України, які відновлюються у рамках програми Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво».

 

Довідково. Автодорога національного значення Н-03 Житомир – Чернівці має протяжність 350 км, проходить територією Житомирської, Хмельницької та Чернівецької областей.

 

 

Версія для друку