Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Велике будівництво на Житомирщині: триває прийом пропозицій для участі в тендері з реконструкції автомобільної дороги М-06 Київ – Чоп

07 Лютого 2022 • 08:47

Кіл-сть переглядів: 683

У рамках програми Президента «Велике будівництво» у 2022 році стартує відновлення проблемної ділянки однієї з найзавантаженіших транспортних артерій країни – траси М-06 Київ ‒ Чоп.

 

Відповідно до розміщеного Службою автомобільних доріг у Житомирській області оголошення в системі Prozorro кінцевий строк подання тендерних пропозицій – 21 лютого. Аукціон проводитиметься 29 березня. Очікувана вартість – 4 005 442 921,40 грн.

 

Реконструкція охопить 22-кілометровий відрізок між населеними пунктами Іванівка та Глибочиця.

 

Реконструкція Північного обходу Житомира передбачає:

 

демонтаж дорожнього одягу на правому та лівому проїздах, транспортній розв’язці, примиканнях;

 

демонтаж залізобетонних труб, дорожніх знаків;

 

влаштування земляного полотна (укріплення тіла насипу, бокових каналів);

 

заміну та ремонт залізобетонних труб, штучних споруд;

 

влаштування очисних споруд;

 

влаштування дорожнього одягу;

 

укріплення узбіч, влаштування водоскидів, систем водовідведення, примикань;

 

облаштування дороги.

 

Нагадаємо, що у рамках президентської програми «Велике будівництво» завершено капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення С060906 Лугини-Солов’ї.

 

Довідково. У жовтні 2020 року Укравтодор розірвав контракт на будівництво Північного обходу міста Житомир з підрядником «SINOHYDRO». Об’єкт фінансувався за кредитні кошти Європейського банку реконструкції та розвитку і Європейським інвестиційним банком. Будівельні роботи мали бути виконані протягом 2 років, однак за цей період та відведений подовжений термін підрядник виконав 50 % із передбаченого контрактом.

 

Щоб захистити свої майнові права, Укравтодор скористався безумовною банківською гарантією, яку надав підрядник на суму 8 460 781,87 євро. Сума перерахована банком-емітентом на рахунок Укравтодору та буде використана для фінансування будівництва обходу м. Житомир. Після завершення усіх юридичних процедур оголошено новий тендер на реконструкцію обходу Житомира.

 

 

Версія для друку