Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Велике будівництво на Житомирщині: триває зведення дворівневої транспортної розв’язки поблизу Бердичева

09 Листопада 2021 • 12:08

Кіл-сть переглядів: 409

У рамках програми Президента України «Велике будівництво» на міжнародному автошляху М-21 створюється дворівнева транспортна розв’язка поблизу Бердичева.

«Реалізація даного проєкту дасть можливість поліпшити безпеку руху, розвантажити напрямок за рахунок перерозподілу транспорту, якісно його покращити та значно скоротити час подорожі», – зазначив голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко.

Вже зведено шляхопровід у другому рівні транспортного пересічення: змонтовано балки, проведено армування, забетоновано монолітну плиту та перехідні плити, встановлено бар’єрне огородження.

 

Наразі тривають роботи з влаштування шарів дорожнього покриття на підходах до шляхопроводу та проїздах, ведуться земляні роботи.

 

Також із покращенням погодних умов за проектом буде продовжено будівництво:

 

шляхопроводу на з’їзді № 2 Бердичів – Житомир;

 

підходів до шляхопроводу;

 

додаткового лівого віднесеного повороту, на межі села Осикове;

 

лівого віднесеного повороту на з’їзді, перед селом Гришківці.

 

Транспортна розв’язка поблизу Бердичева є частиною нового маршруту між двома столицями – Київ та Кишинів. Про це було оголошено під час зустрічі президентів України та Молдови. Маршрут територією України проходитиме через Київську, Житомирську та Вінницьку області. Протяжність всього маршруту – майже 600 кілометрів.

 

Нагадаємо, що в рамках програми Президента України «Велике будівництво» триває капітальний ремонт будівлі басейну Житомирської дитячо-юнацької спортивної школи «Авангард».

 

Версія для друку