Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Велике будівництво на Житомирщині: у Бердичівському районі наближається до завершення реалізація кількох проєктів у сфері охорони здоров’я. ВІДЕО

14 Квітня 2021 • 08:00

Кіл-сть переглядів: 321

Програмі Президента України “Велике будівництво” підлягають об’єкти інфраструктури усіх сфер, включаючи медичні заклади. Як проходить будівництво приймального відділення та сільських амбулаторій у Бердичівському районі проінспектували 13 квітня народні депутати України Арсеній Пушкаренко та Богдан Кицак. 

.

Одним із найважливіших проєктів на Житомирщині стало приміщення приймального відділення Бердичівської центральної міської лікарні.

“Це побудоване за всіма стандартами cучасне приймальне відділення, в якому надаватиметься різноманітна медична допомога — є хірургічний, рентген та інші кабінети. Відділення повністю забезпечує потребу та будь-які виклики, з якими будуть поступати наші громадяни. Такі нові сучасні приймальні відділення цього року відкриватимуться на Житомирщині”, – наголосив народний депутат України Арсеній Пушкаренко.

Стадія готовності об’єкту складає 90%. За співфінансування громади ще буде придбано меблі та додаткове обладнання, а також встановлено пандус.

.

Будівництво Бердичівського приймального відділення перебуває під постійним парламентським контролем із метою усунення всіх недоліків.

.

Народний депутат України Богдан Кицак зазначив, що внаслідок проведеного інспектування зафіксовано, що раніше визначені недоліки вже усунено та об’єкт у плановому режимі готується до відкриття.

.

Секретар Бердичівської міської ради Богдан Коляда розповів, що сьогодні в приймальному відділенні встановлюються меблі, обладнання та проходить його налаштування.

“Сподіваюся, що за місяць всі роботи буде завершено та відділення прийматиме перших пацієнтів. Уже встановлено комп’ютерний томограф, рентген-апарат, які допоможуть отримувати швидкий та якісний результат та покривати потреби громади”, – додав він.

Вдалим прикладом програми “Доступна медицина” є амбулаторія у селищі Семенівка Бердичівського району, яку відкрито у лютому 2021 року. Тут працюють 2 сімейні лікарі та педіатр — молодший та середній персонал.

.

Як повідомила голова Семенівської ОТГ Наталія Семенюк, в амбулаторії обслуговуються жителі 14 сіл Семенівської громади та ще п’яти інших населених пунктів, серед яких м.Бердичів та навіть Вінницька область.

.

На завершальному етапі будівництва нині знаходиться нова амбулаторія в селищі Гришківці Бердичівського району, що обслуговуватиме близько 10 тисяч осіб.

.

Нові амбулаторії — це приклад того, якою має бути медицина в громадах. Як зазначають народні депутати, зробити медицину доступною для кожного є одним із пріоритетних завдань для команди Президента України Володимира Зеленського.

.

Дивіться детальніше нижче у ВІДЕОСЮЖЕТІ телеканалу “СК1”

.

Версія для друку