Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Велике будівництво на Житомирщині: в шести модернізованих приймальних відділеннях у лікарнях області встановлено нові КТ

10 Грудня 2021 • 10:50

Кіл-сть переглядів: 367

У рамках програми Президента України «Велике будівництво» в Житомирській області активно розбудовується мережа закладів охорони здоров’я – будівництво амбулаторій, реконструкція лікарень та модернізація приймальних відділень.

 

Реалізація цих проєктів здійснюється комплексно – окрім проведення будівельних робіт та реконструкції приміщення оздоблюються необхідним обладнанням та апаратурою.

 

Так, в 6-ти лікарнях Житомирської області встановлено сучасні комп’ютерні томографи, які дозволять оперативно та якісно проводити діагностику для встановлення точного діагнозу та ефективного лікування хворих. Нові КТ отримали:

 

Новоград-Волинське міськрайонне територіальне медичне об’єднання;

 

Бердичівська міська лікарня;

 

Овруцька міська лікарня;

 

Лікарня № 1 Житомирської міської ради;

 

Центральна районна лікарня ім. Д.І. Потєхіна Коростишівської районної ради;

 

Коростенська центральна міська лікарня.

 

Загалом по всій Україні встановлено 131 комп’ютерний томограф.

 

Як раніше повідомив заступник керівника Офісу президента, координатор програми  «Велике будівництво» Кирило Тимошенко, цьогоріч в Україні буде модернізовано більше 200 приймальних відділень у лікарнях, а за 2020-2021 роки відкрито більше 600 амбулаторій у кожному куточку нашої країни – у селах, у маленьких громадах, щоб у людей був доступ до медицини у тому місці, де вони проживають.

 

Крім того, наступного року за програмою Президента Володимира Зеленського стартує оновлення обласних лікарень – планується реконструювати відділення та корпуси однієї дитячої й однієї дорослої обласної лікарні в кожному обласному центрі.

 

Зокрема в обласних лікарнях реконструюватимуть фасади, будівлі, за необхідності – будуватимуть хірургічні відділення, вертолітні майданчики тощо. Усі лікарні також оснастять новою медичною технікою.

 

Нагадаємо, що в рамках президентської програми на Житомирщині завершено останню ІІІ чергу реконструкції приміщень обласної клінічної лікарні ім. О.Ф. Гербачевського. 

 

 

Версія для друку