Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Велике будівництво на Житомирщині: Віталій Бунечко відкрив у Бердичеві відділення екстреної медичної допомоги. ФОТО. ВІДЕО

11 Червня 2021 • 13:00

Кіл-сть переглядів: 503

У Житомирській області набирає обертів програма Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Реалізація загальнонаціональної програми сприяє розбудові соціальної інфраструктури області та відповідно підвищенню ефективності надання послуг жителям Житомирщини. 

 

Сьогодні, 11 червня, голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко разом із народними депутатами України від Житомирської області та керівництвом району відкрили у місті Бердичів відділення екстреної медичної допомоги.

«Відкриття на Житомирщині ще одного відділення екстреної медичної допомоги є прикладом ефективної співпраці та відповідального ставлення до інтересів громади з боку держави, місцевої влади та керівництва медичного закладу. Завдяки програмі Президента «Велике будівництво» ми маємо можливість зробити доступнішими для населення всі необхідні соціальні послуги, що є надважливим для кожного жителя області», – наголосив Віталій Бунечко.

У рамках програми «Велике будівництво» відділення створено шляхом реконструкції І поверху частини нежитлової будівлі операційного корпусу.

 

За інформацією Департаменту регіонального розвитку Житомирської ОДА, реалізацію проєкту розпочато у 2020 році за кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію проєктів з реконструкції, капітального ремонту приймальних відділень в опорних закладах охорони здоров’я у госпітальних округах.

 

Проєкт з реконструкції виконано згідно з рекомендаціями МОЗ України, викладених у брендбуці для відділень екстреної медичної допомоги.

 

Так, проєктом було передбачено:

 

перепланування частини приміщень першого поверху з влаштуванням нових стін та перегородок;

 

заміну віконних та дверних заповнень;

 

капітальний ремонт внутрішніх приміщень;

 

встановлення нових сантехнічних приладів;

 

ремонт ганків, пандусів та козирків.

 

Також проєктом було передбачено збільшення площі приймального відділення на 234 кв.м (було 755 кв.м, стало 989 кв.м).

 

Нагадаємо, що у рамках реалізації в Житомирській області програми Президента «Велике будівництво» 07 червня у Коростишівській центральній районній лікарні ім. Д.І. Потєхіна відбулося відкриття відділення екстреної медичної допомоги, участь у якому взяла перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко.

 

Довідково. Загальна кошторисна  вартість проєкту – 8 961,514 тис. грн. За кошти субвенції профінансовано – 7 380,410 тис. грн. За рахунок співфінансування з місцевого бюджету – 603,458 тис. грн.

 

Основні будівельні роботи завершено у грудні 2020 року. 

 

 

Версія для друку