Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Відкриття у Житомирі першого центру вакцинації населення проти COVID-19, динаміка вакцинації на Житомирщині, — про це та інше розповів Сергій Березовський. ВІДЕО

11 Червня 2021 • 12:49

Кіл-сть переглядів: 549

Сьогодні, 11 червня, в Житомирській облдержадміністрації відбувся брифінг начальника відділу Департаменту охорони здоров’я Житомирської ОДА Сергія Березовського щодо того, як в області проходить вакцинація населення від COVID-19.

 

Зокрема під час медіазаходу йшлося про:

 

– динаміку вакцинації від COVID-19 в області;

 

– проведення ревакцинаціїї;

 

– види та кількість вакцин;

 

– відкриття у Житомирі першого центру вакцинації населення проти коронавірусної інфекції тощо.

 

Сергій Березовський повідомив, що станом на 11 червня від COVID-19 у Житомирській області вакциновано 48 078 осіб. Щеплення проводиться вакцинами COVISHIELD (найбільша кількість вакцинованих першою дозою – 17 291 особа), CORONAVAC, COMIRNATY  та ASTRAZENECA.

 

Також він повідомив, що 12 червня у Житомирі відкриється перший центр вакцинації населення від COVID-19.

 

У центрі 10 мобільних бригад проводитимуть щеплення всіх бажаючих вакциною CoronaVaс та вакциною AstraZeneca тих, кому потрібна ревакцинація.

 

На вакцинацію в центрі у телефонному режимі запрошують тих, хто записався на щеплення у додатку «Дія» та через колцентр Міністерства охорони здоров’я України. Також усі бажаючі можуть записатися на вакцинацію, зателефонувавши до колцентру Житомирської міської ради, який дії на базі Центру ПМСД, за номером телефону 0 800 35 04 36.

 

Центр вакцинації працюватиме на вихідних з 08.00 до 20.00 на базі спортивної зали ЗОШ № 6 ім. В.Г. Короленка (вулиця Перемоги, 6, м.Житомир).

 

Із кількістю проведених щеплень різними вакцинами, а також за віковим поділом та цільовими групами можна ознайомитися ТУТ.

 

Детальніше брифінг Житомирської ОДА дивіться у ВІДЕО нижче.

 

 

 

Версія для друку