Відсьогодні власники ID-карток можуть їздити до Туреччини без віз та закордонного паспорта
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_05/1455633094__dsc0046.jpg)
01 Червня 2017 • 09:59
Кіл-сть переглядів: 1 216
1 червня 2017 року набрала чинності Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Турецької Республіки про умови взаємних поїздок громадян, вчинена 14 березня ц.р. у м.Анкара.
Відповідно до положень Угоди, громадяни України та громадяни Турецької Республіки, які користуються паспортами у формі картки (ID), що містять безконтактний електронний носій, мають змогу в’їжджати та перебувати без віз на території Туреччини та України відповідно строком до 90 днів протягом півроку.
Між Україною та Туреччиною діяв безвізовий режим, однак при перетині кордону українцям необхідно було мати закордонний паспорт.