Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Віктор Градівський долучився до відкриття навчального тренінгового центру Житомирського медичного інституту

25 Червня 2021 • 16:51

Кіл-сть переглядів: 203

Сьогодні, 25 червня, у Житомирському медичному інституті Житомирської обласної ради відбулось відкриття навчального тренінгового центру.

 

Участь у заході взяли заступник голови Житомирської ОДА Віктор Градівський та перший заступник голови обласної ради Олег Дзюбенко.

 

Зокрема присутні мали змогу ознайомитися з оновленими аудиторіями тренінгового центру, а також матеріально-технічною базою для навчань здобувачів медичної освіти.

 

Мета заснування Центру – покращення якості медичної освіти на до- та післядипломному рівнях шляхом створення високоефективного навчального середовища, максимально наближеного до реальних клінічних ситуацій, впровадження в освітній процес сучасних світових медичних технологій для опанування практичних навичок та формування професійних компетентностей у здобувачів медичної освіти.

 

Центр створений Швейцарською агенцією з розвитку та співробітництва (Swiss Agency for Development and Cooperation – SDC) за сприяння україно- швейцарського проєкту «Розвиток медичної освіти».

 

У його структурі організовано наступні лабораторії:

 

– лабораторія маніпуляційної техніки;

 

– лабораторія невідкладних станів дітей і підлітків;

 

– лабораторія невідкладних станів дорослих;

 

– лабораторія клінічних навичок;

 

– лабораторія симуляційної медицини;

 

– лабораторія клінічних навичок в сімейній медицині;

 

– лабораторія клінічних навичок з фізіотерапії;

 

– лабораторія клінічних навичок в педіатрії;

 

– лабораторія клінічних навичок в хірургії;

 

– лабораторія клінічних навичок в акушерстві та гінекології;

 

– лабораторія інформаційних технологій та дистанційного навчання.

 

Усі спеціалізовані кабінети укомплектовані високотехнологічними фантомами, муляжами, апаратурою, інструментарієм тощо.

 

Загалом до Житомирського медичного інституту  Житомирської обласної ради на створення центру надійшло близько 1 875 077 млн грн донорської допомоги.

 

Довідково. Житомирський медичний інститут Житомирської обласної ради за 145 років діяльності для галузі охорони здоров’я підготував близько 50 тисяч медичних працівників. Сьогодні Житомирський медичний інститут проводить підготовку фахівців – медсестер, фельдшерів, акушерок, зубних гігієністів, зубних техніків, фахівців освітнього ступеня бакалавр з фізичної терапії, ерготерапії, лабораторної діагностики, екстреної медицини, сімейної медицини, акушерства та фахівців з громадського здоров’я й  медсестринства освітнього ступеня магістр.

 

Освітній процес здійснюють 132 науково-педагогічні працівники, 40 з них – доктори і кандидати наук, 69 викладачів мають вищу категорію, 51 присвоєно звання викладач-методист.

 

Версія для друку