Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Віктор Градівський: На Житомирщині триває програма по обміну ламп розжарювання на світлодіодні лампи

17 Березня 2023 • 15:46

Кіл-сть переглядів: 356

Сьогодні, 17 березня, заступник начальника Житомирської ОВА Віктор Градівський долучився до онлайн-наради під головуванням заступника Міністра економіки України Надії Бігун стосовно подальшого розвитку проєкту «Заощадження електроенергії – LED-лампи для України.

 

Триває програма Уряду для населення по обміну ламп розжарювання на світлодіодні лампи за підтримки ЄС. Про це йдеться в постанові «Про реалізацію експериментального проєкту щодо створення сприятливих умов для забезпечення ефективного споживання електричної енергії населенням», яку було прийнято на засіданні Кабінету Міністрів України 10 січня 2023 року.

 

За інформацією  Управління екології та природних ресурсів ОВА 17 територіальних громад вже уклали договори згідно з якими станом на 17 березня передано на утилізацію 43 000 прийнятих від населення відпрацьованих ламп розжарювання.

 

Вивчається потреба комунальних закладів і установ сфери охорони здоров’я, освіти та соціального захисту у світлодіодних лампах та приймаються пропозиції до відповідного алгоритму розповсюдження і обміну світлодіодних ламп на лампи розжарювання і газорозрядні лампи з подальшою їх утилізацією.

 

Координацію під час передачі ламп розжарювання, між органами місцевого самоврядування, підприємствами, що здійснюють утилізацію і АТ «Укрпошта» здійснює Управління екології та природних ресурсів Житомирської ОВА.

 

Інформація щодо наявних ламп, які потребують заміни на світлодіодні (LED) лампи по закладах охорони здоров’я області:

 

Лампи розжарювання 13576 шт;

 

Лампи газорозрядні – 15922 шт;

 

Лампи інші – 1552 шт.

 

Інформація щодо потреби у світлодіодних (LED) лампах по закладах освіти: 86564 шт.

Версія для друку