Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Віктор Градівський привітав підприємців Житомирщини з нагоди їх професійного свята. ВІДЕО. ФОТО

03 Вересня 2021 • 12:57

Кіл-сть переглядів: 234

Сьогодні, 03 вересня, заступник голови Житомирської ОДА Віктор Градівський спільно з головою обласної ради Володимиром Федоренком привітали підприємців Житомирської області з нагоди їх професійного свята.

«Шановні підприємці! Від імені голови Житомирської ОДА та від себе особисто вітаю вас з професійним святом та дякую вам за вашу повсякденну працю на користь Житомирської області та всієї України», — сказав Віктор Градівський.

Так, з нагоди Дня підприємця відзначено:

 

У номінації «Кращий суб’єкт малого підприємництва»:

 

ФОП Корнієнко Віктор Іванович (с.Попільня), вид діяльності — інші види роздрібної торгівлі в неспеціалізованих магазинах;

 

ФОП Бабкова Ярослава Сергіївна (смт Любар), вид діяльності — роздрібна торгівля м’ясом і м’ясними продуктами в спеціалізованих магазинах;

 

ФОП Малярчук Олена Михайлівна (с. Зарічани), вид діяльності — роздрібна торгівля в неспеціалізованих магазинах переважно продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами;

 

ФОП Ващук Михайло Віталійович (м. Радомишль), вид діяльності — виробництво хліба та хлібобулочних виробів;

 

ТОВ «Коростишівземінвест» (с. Старосілці), Вознюк Олександр Степанович — генеральний директор, вид діяльності — вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур;

 

ТОВ «Житомирський завод залізобетонних виробів зв’язку» (с. Левків), Булавко Алла Степанівна — директор, вид діяльності — виготовлення виробів із бетону для будівництва;

 

ТОВ «ЖИВА НИВА» (с. Стара Котельня), Язиков Олексій В’ячеславович — директор, вид діяльності — вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур;

 

ФОП Баладига Галина Іванівна (смт Пулини), вид діяльності — інші види роздрібної торгівлі в неспеціалізованих магазинах;

 

АТ «Коростенський кар’єр» (м. Коростень), Ярмолюк Олександр Миколайович — директор, вид діяльності — добування піску, гравію, глин і каоліну;

 

ТОВ «Острозька зернова компанія» (с. Горщик), Задирака Андрій Юрійович — директор, вид діяльності — вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур;

 

ФОП Приймак Рита Вікторівна (с. Народичі), вид діяльності — роздрібна торгівля квітами, рослинами, насінням, добривами, домашніми тваринами та кормами для них спеціалізованих магазинах;

 

ФОП Палатов Євген Володимирович (с. Бігунь), вид діяльності — роздрібна торгівля в неспеціалізованих магазинах переважно продуктами харчування, напоями;

 

ТОВ «Екологічне пакування» (м. Малин), Харченко Світлана Анатоліївна — директор, вид діяльності — виробництво гофрованого паперу та картону, паперової та картонної тари;

 

ТОВ «ЮЛА-ТОРГ» (м. Малин), Старовойт Лідія Вікторівна — директор, вид діяльності — роздрібна торгівля в неспеціалізованих магазинах переважно продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами;

 

ФОП Любиченко Володимир Федорович (смт Нові Білокоровичі), вид діяльності — лісопильне та стругальне виробництво;

 

ФОП Баранівський Леонід Петрович (смт Іршанськ), вид діяльності — роздрібна торгівля залізними виробами, будівельними матеріалами та санітарно-технічними виробами в спеціалізованих магазинах;

 

ТОВ «СТИЛЬ», (смт Ірша), Скоковський Анатолій Іванович — директор, вид діяльності — різання, оброблення та оздоблення декоративного та будівельного каменю;

 

ФОП Єрмаков Антон Володимирович, (смт Ірша), вид діяльності — різання, оброблення та оздоблення декоративного та будівельного каменю;

 

ТОВ «Нормагро» (с. Половецьке), Унгурян Ірина Миколаївна — директор, вид діяльності — вирощування зернових культур, бобових культур і насіння олійних культур;

 

ПП «Моя Надія» (с. Шпичинці), Калінчук Юрій Георгійович — директор, вид діяльності — рослинництво: вирощування зернових та технічних культур;

 

ТОВ «Кароля» (с.Скараглівка), Бокело Хейнріх — генеральний директор, вид діяльності — вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур;

 

ПРАТ «Біоветфарм» (м. Новоград-Волинський), Висоцький Валентин Петрович — голова правління, вид діяльності — виробництво пестицидів та іншої агрохімічної продукції;

 

ФОП Козловська Олена Едуардівна (м. Новоград-Волинський), вид діяльності — виробництво іншого одягу й аксесуарів.

 

У номінації «Кращий суб’єкт середнього підприємництва»: 

 

ДП «Коростишівське лісове господарство» (с. Мамрин), Ейсмонт Валентин Севастянович — директор, вид діяльності — лісозаготівлі;

 

ДП «Коростишівський лісгосп АПК» (м. Коростишів), Зюбак Михайло Михайлович — директор, вид діяльності –допоміжних послуг у лісовому господарстві;

 

ТОВ «Агрофірма «Відродження» (с. Громада), Марцун Олександр Миколайович — директор, вид діяльності — виробництво олії;

 

СТОВ «Осички» (с. Осички), Яценко Микола Володимирович — директор, вид діяльності — розведення великої рогатої худоби молочних порід, вирощування зернових культур, овочів та баштанних інших однорічних і дворічних сільськогосподарських культур;

 

ТОВ «ДП РЕЛЬПОЛЬ-АЛЬТЕРА», (смт Черняхів) Арбузова Ірина Олександрівна — директор, вид діяльності — виробництво електророзподільчої та контрольної апаратури;

 

ПАФ «ЛАН» (с. Бабушки), Кучерявий Олександр Валерійович — директор, вид діяльності — вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур;

 

ТОВ «ОБІО» (м. Житомир), Бондарчук Олег Миколайович — директор, вид діяльності — виробництво неметалевих мінеральних виробів;

 

СТОВ Ліщинське (с. Ліщин), Мазур Олег Володимирович — генеральний директор, вид діяльності — вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур;

 

ТОВ «Суперспрокс Україна» (м. Житомир), Маугхфлінг Давід Ясон — генеральний директор, вид діяльності — виробництво підшипників, зубчастих передач, елементів механічних передач і приладів;

 

ПІІ ТОВ «Даніко», директор — Іваницький Віктор Ілліч, вид діяльності — виробництво машин і устатковання для виготовлення харчових продуктів і напоїв, перероблення тютюну;

 

ПРАТ «Товкачівський гірничо-збагачувальний комбінат» (ПРАТ «ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК») (смт Першотравневе), Савчук Володимир Петрович, Голова правління, вид діяльності — виробництво металургійних, вогнетривких кварцитів та щебеню;

 

ПСП «Батьківщина» (с. Шипитинці), Сторожев Ігор Вікторович — засновник, вид діяльності — вирощування зернових та технічних культур з розвиненим молочним скотарством;

 

ТОВ «АЛЛ ТРЕЙД» (м. Бердичів), Керн Андрій Андрійович -директор, вид діяльності — виробництво іншої хімічної продукції;

 

ТОВ «Бердичівський хлібозавод» (м. Бердичів), Левченко Олена Вікторівна — директор, вид діяльності — виробництва хліба, хлібо-булочних та кондитерських виробів;

 

ТОВ «Бердичівський пивоварний завод» (м. Бердичів), Ліпецький Володимир Леонович — директор, вид діяльності — виробництво пива;

 

ПП «ГАЛЕКС-АГРО» (с.Стриєве), Ющенко Олександр Миколайович — генеральний директор, вид діяльності — вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур;

 

ДП «Баранівське лісомисливське господарство», (с.Зеремле), Остудімов Анатолій Олександрович — директор, вид діяльності — лісівництво та інша діяльність в лісовому господарстві;

 

ДП «Городницьке лісове господарство» (смт Городниця), Мельник Віктор Сергійович — директор, вид діяльності — лісівництво та інші діяльності у лісовому господарстві, лісозаготівлі, переробна промисловість;

 

ПП «Меблева фабрика «Мірт» (м. Новоград-Волинський), Ющенко Олександр Миколайович — генеральний директор, вид діяльності — виробництво інших меблів;

 

ПАТ «Мар’янівський склозавод» (смт Мар’янівка), Костюк Петро Степанович — голова правління, вид діяльності — виробництво скляних виробів медичного призначення;

 

ТОВ «Банковський» (смт Ємільчино), Банковський Вячеслав Вітольдович — директор, вид діяльності — лісопильне та стругальне виробництво.

 

Переможці у номінації «Інвестор року»:

 

ІП «Євроголд Індестріз ЛТД», генеральний директор — Шепетько Михайло Анатолійович, вид діяльності — виробництво прасувальних дошок, сушарок та стрем’янок, спортивних дошок для віндсерфінгу та серфінгу з веслом;

 

ТОВ «Іршанська СЕС», генеральний директор — Мушинська Тетяна Петрівна, вид діяльності — виробництво електроенергії;

 

АТ «Житомирський маслозавод» — компанія «Рудь», президент компанії -Рудь Петро Володимирович, вид діяльності — Перероблення молока, виробництво морозива, масла та сиру;

 

ТОВ «Житомирський картонний комбінат» перший заступник генерального директора — Ліскі Вадим Іванович, вид діяльності — Виробництво паперу та картону, гофрокартону, гофротари та упаковки для яєць;

 

ТОВ «Церсаніт Інвест» генеральний директор — Іванські Вініціуш Юліуш, вид діяльності — Виробництво керамічної плитки та санітарної кераміки;

 

ПрАТ «Малинська паперова фабрика-Вайдманн», голова правління — Волга Ігор Анатолійович, вид діяльності — виробництво паперу та картону;

 

Товариство з обмеженою відповідальністю «Грайф Флексіблс Україна» генеральний директор — Мельник Наталія Сергіївна, вид діяльності — Виробництво готових текстильних виробів, крім одягу (основний), виробництво штучних і синтетичних волокон, оптова торгівля фармацевтичними товарами;

 

ПрАТ «Біо мед скло» голова правління — Жарков Людвиг Анатолійович, вид діяльності — Виробництво й оброблення інших скляних виробів, у тому числі технічних;

 

ТОВ «Юнігран», генеральний директор — Диняк Сергій Васильович, вид діяльності — виробництво та реалізація щебеню.

 

Також відзнаками Житомирського обласного центру зайнятості нагороджено:

 

АТ «Житомирський маслозавод» — генеральний директор Рудь Петро Володимирович;

 

ТОВ з іноземними інвестиціями “Ферпласт-Україна” — технічний директор Вальтер Дзордан;

 

ТОВ «Органік Мілк» — директор Стретович Олена Олександрівна;

 

ПІІ ТОВ «Даніко» — директор Іваницький Віктор Ілліч;

 

ПрАТ ВКФ «Леся» — директор Кондратюк Тетяна Миколаївна.

 

Довідково. День підприємця в Україні встановлено Указом Президента №1110/98 від 05.10.1998 задля відзначення важливої ролі, яку відіграє цей сектор економіки у формуванні економічного ладу, розвитку демократії та громадянського суспільства країни.

 

Це свято в Україні відзначається щорічно у першу неділю вересня.

 

Версія для друку