Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Віктор Градівський: ще 5 сімей Житомирщини отримали пільгові кредити на житло

09 Вересня 2021 • 12:14

Кіл-сть переглядів: 225

Сьогодні, 09 вересня, відбулося засідання обласної комісії щодо розгляду звернень за фінансовою підтримкою для купівлі, реконструкції або будівництва житла.

 

У засіданні взяли участь заступник голови Житомирської облдержадміністрації Віктор Градівський та заступник голови обласної ради Володимир Ширма.

 

На розгляд комісії надійшло 5 пакетів документів щодо надання фінансової підтримки на загальну суму 1 млн 550 тис. грн.

 

Про це поінформував в.о. директора комунального підприємства «Обласний фонд підтримки житлового будівництва на селі» Сергій Трохимишин.

 

Кредити були погоджені за пільговою ставкою 3% річних для 5 (п’яти) сімей Житомирської області.

 

Так, позичальниками стали жителі Чижівської, Пулинської, Романівської, Вільшанської та Гришковецької територіальних громад.

 

Пільговий кредит видається терміном на 20 років (на 30 р. для позичальників, які на момент подачі молодші 35 років) під 3% річних. Сім’я, яка має трьох і більше дітей, отримує кредит за ставкою 0%, те ж саме стосується і військовослужбовців, що підтверджується документально до закінчення особливого періоду.

 

Розмір кредиту складає:

 

до 400 тисяч гривень – для будівництва нового житлового будинку;

 

до 300 тисяч гривень – для придбання житла;

 

до 250 тисяч гривень – для реконструкції (ремонту) житлового, добудови житлового об’єкта незавершеного будівництва, будинку;

 

до 100 тисяч гривень – для спорудження інженерних мереж і підключення їх до існуючих комунікацій.

 

Членами комісії опрацьовано відповідні документи та одноголосно підтримано всі 5 звернень щодо надання пільгових кредитів.

 

Довідково. За 2021 рiк прокредитовано 13 сімей на суму 2 млн 320 тисяч грн, у т.ч. фактично використано із державного бюджету 1 млн 050 тисяч грн, з обласного бюджету – 1 млн 270 тисяч грн, з районних бюджетів – 0 тисяч грн.

 

Фонд працює з 2000 року. Основна мета діяльності фонду – впровадження у Житомирській області державної програми підтримки індивідуального сільського будівництва шляхом надання довгострокових пільгових позик на спорудження нових будинків, придбання готового житла або проведення реконструкції власного житла в сільській місцевості за програмою «Власний дім».

 

Загалом за час роботи, завдячуючи фінансовій підтримці Фонду, покращили свої житлові умові 1318 родин. Загальна сума наданих кредитів за цей час становить 45 млн 548 тисяч грн.

 

Щоб отримати кредит, потрібно подати заявку та необхідні документи до КП «Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі» Житомирської обласної ради, за адресою: м.Житомир, майдан імені С.П. Корольова, 12, каб. 510, 512.

 

Довідкова інформація за телефоном (0412) 42-16-06 або за електронною поштою: fondsel@ukr.net

 

Версія для друку