Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Віталій Бунечко: 26 громад Житомирщини отримали нові шкільні автобуси. ВІДЕО

28 Грудня 2023 • 15:06

Кіл-сть переглядів: 488

Сьогодні, 28 грудня, 26 громад Житомирщини отримали нові шкільні автобуси.

 

У заході взяли участь начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко, заступник начальника ОВА Юрій Денисовець, народні депутати України, представники громад області та ЗМІ.

 

Впродовж двох останніх років парк шкільних автобусів зменшився. Частину транспорту було передано на потреби оборони України. Відтоді держава, обласна влада та громади робили усе необхідне для відновлення шкільного автопарку. Адже від цього залежить чи підуть діти до школи, чи будуть мати доступ до освіти в очному форматі, чи сядуть вони за парти разом зі своїми однолітками.

 

“Минулого року ми отримали 22 автобуси від міжнародних партнерів і ще 15 було закуплено територіальними громадами самостійно. А вже сьогодні, у переддень Нового року, я з великим задоволенням передав новенькі автобуси для 28 закладів загальної середньої освіти області”, — зауважив Віталій Бунечко.

 

Начальник Житомирської ОВА також додав, що нові автобуси не лише полегшать підвіз учнів та педагогів до шкіл і садочків, але й відкриють для них нові можливості та перспективи. А на реалізацію проєкту спрямовано майже 92 млн грн: державою було виділено 47 млн грн та понад 45 млн грн виділено громадами.

 

“Дякую всім, хто працював над здійсненням цього проєкту. Також велика подяка кожному, хто вірить у силу освіти та підтримують нас у здійсненні цих важливих кроків. Бажаю успіху усім нашим учням та педагогічним колективам. Разом будуємо майбутнє нашої області!”, — підсумував Віталій Бунечко.

Версія для друку