Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Віталій Бунечко: Бюджет на 2022 рік передбачає 3,5 млрд грн для реалізації на Житомирщині проєктів державних програм, серед яких і «Велике будівництво»

16 Грудня 2021 • 13:01

Кіл-сть переглядів: 451

Сьогодні на черговій 8-й сесії Житомирської обласної ради депутатським корпусом у повному складі було прийнято бюджет області на 2022 рік.

 

Як зазначив голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко, загальний обсяг обласного бюджету становитиме 3,6 млрд грн, що на 15,1% більше, аніж у 2021 році. Зокрема, планується збільшення коштів по всіх соціальних напрямках розвитку, а саме:

 

освіта – понад 1,1 млрд грн;

 

соціальний захист населення – понад 307 млн грн;

 

охорона здоров’я – майже 193 млн грн;

 

культура та мистецтво – близько 126 млн грн;

 

фізкультура та спорт – 101 млн грн.

 

Крім того, прийняття бюджету дає можливість Житомирщині отримати понад 3,5 млрд грн для реалізації важливих інфраструктурних проєктів у рамках державних програм, зокрема програми Президента України «Велике будівництво».

«У наступному році будуть продовжуватися роботи з будівництва, реконструкції та ремонту доріг загальнодержавного та місцевого значення, на які планується виділити 1,3 млрд гривень», — зазначив Віталій Бунечко.

Окрім того, передбачено понад 27 млн грн на ремонтно-реставраційні роботи Меморіального будинку-музею С. П. Корольова, що відбудуться в рамках президентської програми «Велика реставрація».

 

Також в обласному бюджеті передбачено майже 10 млн грн для виготовлення проєктно-кошторисної документації необхідної для проведення реконструкції майнового комплексу Житомирського обласного спортивного ліцею.

«Це надасть можливість у найближчі два роки, в рамках реалізації президентських програм, залучити від держави близько 500 млн грн для спорудження двох сучасних спортивних арен та реконструкції навчального корпусу спортивного ліцею», — додав голова облдержадміністрації.

Бюджетом також передбачено розроблення проєктно-кошторисної документації для проведення реконструкції обласної клінічної лікарні та обласної дитячої лікарні.

«Наступного року буде продовжуватися робота щодо забезпечення окремих категорій населення житлом, збільшаться видатки на покращення інфраструктури та матеріально-технічної бази комунальних закладів та багато інших проєктів», — резюмував Віталій Бунечко.

Нагадаємо, що під час восьмої сесії Житомирської обласної ради восьмого скликання депутатський корпус розглянув більше 70 питань.

Версія для друку