Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Віталій Бунечко долучився до спецпогашення марок «Незламні серця» та «30 років КУ «Новоборівський психоневрологічний інтернат»

18 Вересня 2023 • 14:03

Кіл-сть переглядів: 166

З нагоди святкування 30-річчя КУ «Новоборівського психоневрологічного інтернату», що проходило під гаслом «Незламні серця», Департаментом соцзахисту Житомирської ОВА спільно з Укрпоштою було розроблено та випущено особливі соціальні марки «Незламні серця» та «30 років КУ «Новоборівський психоневрологічний інтернат», по 28 штук кожної.

 

Зазначена соціальна марка вперше випускається на Житомирщині, що свідчить про унікальність цього заходу. Гасло проєкту звертає увагу суспільства на важливість підтримки й допомоги особам з особливими потребами, що стало символом надію і міцність людського духу.

 

Участь у погашенні марок взяли начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко, начальниця відділу поштових послуг Укрпошти Олена Мандрота та директор Новоборівського психоневрологічного інтернату Олександр Корбут.

 

Також до проєкту «Незламні серця» приєдналося підприємство кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» під керівництвом директорки Тетяни Нікітіч, яка сприяла випуску 50 коробок цукерок з назвою «Незламні серця».

 

Під гаслом “Незламні серця” також планується проведення спортивних змагання, які стануть ще одним кроком до сприяння активному способу життя та соціальній інтеграції осіб з особливими потребами.

 

Завдяки цим заходам, КУ «Новоборівський психоневрологічний інтернат» продовжує свою неймовірну місію – дарувати надію та дбайливу опіку своїм мешканцям, а також нагадує суспільству про важливість турботи та взаємодопомоги. Такі ініціативи відображають кращі аспекти громадянської активності та гармонії в суспільстві, де кожна людина має право на гідне та щасливе життя.

 

Версія для друку