Віталій Бунечко на телеканалі “Cоюз-TВ” про державну компенсацію користувачам електроопалювального обладнання. ВІДЕО
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/2021/02/Bez-ymeny-1-1024x527.jpg)
02 Лютого 2021 • 11:04
Кіл-сть переглядів: 431
Голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко поспілкувався з журналістами програми “У центрі подій” телеканалу “Cоюз-TВ” про новоухвалений Закон “Про внесення змін до додатка № 3 до Закону України “Про Державний бюджет України на 2021 рік” щодо компенсації у зв’язку з підвищенням тарифів на електричну енергію”.
Зокрема Віталій Бунечко розповів про кількість виділених коштів на компенсацію користувачам електроопалювального обладнання у Житомирській області, механізми державного регулювання цього процесу та про порядок виплат компенсації.
Детальніше дивіться у відеосюжеті телеканалу “Cоюз-TВ” нижче.