Віталій Бунечко: Продовжуємо посилювати контроль за належним використанням бюджетних коштів
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-30_17-07-16-1024x682.jpg)
31 Жовтня 2023 • 11:37
Кіл-сть переглядів: 447
30 жовтня начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко підписав меморандум про взаємодію та співпрацю між Житомирською обласною військовою адміністрацією та ТзОВ «YouControl».
Метою Меморандуму є співпраця у сфері запобігання і виявлення корупції, що допоможе у діяльності робочої групи “Прозорість та підзвітність”.
«Наша співпраця дозволить виявляти потенційні та реальні загрози. Адже YouControl – аналітична система для ділової розвідки та перевірки контрагентів України. Вона формує досьє на кожну компанію України на основі відкритих даних, відстежує зміни в держреєстрах та візуалізує зв’язки між афілійованими особами», – зауважив начальник Житомирської ОВА.
Як повідомлялось раніше, члени робочої групи “Прозорість та підзвітність” при Житомирській обласній військовій адміністрації пройдуть навчання з використання сучасних засобів перевірки контрагентів разом з експертами YouControl.