Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Віталій Бунечко спільно з журналістами перевірив облаштування Пунктів Незламності на Житомирщині

24 Листопада 2022 • 14:54

Кіл-сть переглядів: 365

Як повідомив на своїй Телеграм-сторінці начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко, вчорашня ситуація призвела до масштабного відключення електроенергії. Саме на час таких надзвичайних ситуацій спільними зусиллями влади та волонтерів створено ці Пункти Незламності.

 

«Вчора ці пункти стали при нагоді багатьом жителям області. Так, під час відключення електрики понад 2 тисячі громадян скористалися допомогою наших волонтерів», — наголосив Віталій Бунечко.

 

Ці пункти забезпечені генераторами, є світло та тепло. Тож у разі необхідності жителі області зможуть зарядити свої телефони, павербанки чи ноутбуки. Усі приміщення мають необхідну кількість питної та технічної води, аптечки та теплі речі.

 

«Наразі органи влади та місцевого самоврядування спільно з провайдерами працюють над забезпеченням Пунктів Незламності стабільним інтернет-зв’язком. У разі виникнення перебоїв із мобільним зв’язком жителі Житомирщини зможуть зв’язатися зі своїми близькими чи рідними, якщо у цьому є потреба, та обмінятися новинами», — додав Віталій Бунечко.

 

Наразі в області облаштовані 326 Пунктів Незламності. З них 5 – мобільні намети ДСНС. Усі пункти працюватимуть до повної стабілізації української енергосистеми. У разі потреби – 24/7.

 

Станом на зараз в області досі без електроенергії перебувають 500 тисяч споживачів. Щоб відновити електропостачання в області, наші енергетики й ремонтники викладаються на 200 відсотків.

 

«Разом із тим закликаю максимально заощаджувати використання електроенергії тих жителів, у домівках яких світло вже відновили. Тримаємося, підтримуємо ЗСУ, енергетиків та зв’язківців і очікуємо на світлий день Перемоги!», — підсумував Віталій Бунечко.

 

Житомирська ОВА нагадує, що актуальну мапу Пунктів Незламності ви можете знайти за ПОСИЛАННЯМ.

 

 

Версія для друку